samiran

بخش ها

تماس با ما

نام:
ایمیل:
موضوع:
متن پیام:
 
شرکت سمیران تولیدکننده انواع سموم دفع آفات خانگی، نباتی و دامپزشکی با بیش از 30 سال سابقه، در زمینی به مساحت 15000 متر مربع، مشتمل بر آزمایشگاهها، سالن های تولید، بسته بندی و انبارهای نگهداری مواد اولیه و محصولات در شهرک صنعتی عباس آباد فعالیت دارد.

خطوط تولید شرکت سمیران شامل انواع SC,EW,SL,G,WDG,WP,EC,ME، پلت " P" و واکس بلوک " WB" می باشد.

بخش R&D سمیران اطلاعات جامع و کاملی را در خصوص نحوه ساخت، اثربخشی، کیفیت کالا و بررسی میزان مقاومت آفات با انجام آزمایشات متعدد در آزمایشگاههای R&D و فرمولاسیون در اختیار تولید می گذارد.

تولیدات شرکت سمیران شامل طیف وسیعی از آفت کش ها، جونده کش ها، حلزون کش ها، چسبهای باغبانی استاندارد " لاتکس" انواع کودهای کشاورزی، دورکننده حشرات، جوندگان و خزندگان، انواع خمیر و چسب موش، تجهیزات مبارزه فیزیکی با جوندگان و ... می باشند.

کلیه محصولات تولیدی شرکت سمیران، در آزمایشگاههای مجهز به تجهیزات کنترل کیفی سموم مطابق با استانداردهای بین المللی WHO، FAO توسط متخصصان باتجربه و تایید سازمان حفظ نباتات عرضه می گردد. این شرکت مفتخر است که با بهره گیری از متخصصین مجرب، همچنین بکارگیری صحیح تکنولوژی فرمولاسیون آفت کش ها در جهت ارتقاء کمی وکیفی محصولات، در بخش کشاورزی و بهداشتی کشور، نامی آشنا و سابقه ای درخشان برخوردار شده است.

مدیریت و پرسنل این شرکت در طول مدت فعالیت خود در صنعت کشاورزی، همواره بدنبال ارتقاء بهبود کیفیت، افزایش تنوع در محصولات و در نهایت بالا بردن سطح توان رقابتی شرکت در عرصه داخلی و خارجی هستند. استفاده از کادر مجرب با گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001:2008 و تلاش در جهت استقرار سیستم رضایتمندی مشتریان از جمله اقدامات این واحد می باشد. این شرکت با هدف حفاظت از محیط زیست سمی بر تولید محصولات کاملاً زیست محیطی داشته و با هدف کمترین آسیب به حشرات و میکروارگانیسم های مفید، محصولات خود را عرضه می نماید. جهت دریافت اطلاعات جامع تر تولیدات، به سایت شرکت سمیران مراجعه نمایید.

 

نام شرکت:

سمیران
زمینه فعالیت: کشاورزی
تلفن های تماس: 021 88809921 ، 88809832
آدرس: تهران میدان فردوسی ابتدای خیابان سپهبد قرنی کوچه علوی 2 پلاک 6
پست الکترونیکی: info@samiranco.com
بیشتر...    

تمامی حقوق متعلق به بازار بزرگ کشاورزی ایران می باشد.